Війна розлучила тисячі сімейних пар. Хтось пішов на фронт зі зброєю в руках, а хтось залишився вдома або виїхав у безпечний регіон. Буває й таке, що подружжя військових служить у різних підрозділах та не бачиться.
Зрештою, якою б не була причина розлуки, коханим доводиться миритись з відстанню та підтримувати вогник у своїх стосунках.
Психологиня Софія Терлез і письменник Марк Лівін розібрались в подкасті Простими словами, як бути людям, чиї партнери зараз захищають Україну на фронті.
Якщо твій партнер(-ка) на фронті, то найголовніше — демонструвати, що ти кохаєш і думаєш про нього (неї). Це дасть додаткову мотивацію жити та якісно виконувати свою роботу.
Щоб коханий(-а) відчув(-ла), що робить усе правильно, розкажи йому (їй) про свої будні в тилу. Попри війну життя триває, а отже є заради кого й чого повертатись додому.
Ось кілька порад від психологині, як пережити розлуку, поки партнер(-ка) на війні:
Навіть під час розлуки не варто забувати про особисте, адже інтим — один зі складників здорових стосунків. Читай поради психолога, як зберегти інтимне життя на відстані під час війни.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.