У Луцьку відкрився інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових мережі Recovery. Щороку команда закладу разом з сучасним обладнанням зможе безоплатно допомагати понад 1 500 військовим. Це 13-й відкритий центр мережі Recovery, яку заснували Віктор та Олена Пінчуки для допомоги Силам безпеки й оборони.
Проект Recovery — це партнерство між приватним сектором і державою, адже благодійники розбудовують реабілітаційні центри на базі державних медустанов.
Проходити безкоштовну реабілітацію тут зможуть одночасно 50 військових.
У Центрі є зала фізичної реабілітації, по два зали індивідуальних занять, масажу та асистивних технологій. Також обладнані кабінети ерготерапії, фізіотерапії, магнітотерапії, лазерної терапії, психологічного розвантаження, ординаторська, зона відпочинку та кабінети фахівців мультидисциплінарної команди.
Під час фізичної реабілітації військові працюватимуть з обладнанням віртуальної реальності, проходитимуть гейміфіковані тренування та інтенсивні заняття для швидшого відновлення воїнів.
— Ми зможемо реабілітувати наших воїнів на високотехнологічному рівні. Для Волині відкриття такого інноваційного центру Recovery — це вагомий внесок у відновлення здоров’я захисників та захисниць, — каже завідувач луцького реабілітаційного центру національної мережі Recovery Тарас Ікало.
«Ми хочемо робити свій внесок — допомагати нашим воїнам та наближати перемогу. Не всі можуть бути у гарячих точках, на основному фронті, але усі ми хочемо бути частиною цього шляху.
— Лікарі центрів виконують свою роботу, допомагають нашим героям та героїням і знають, що так вони працюють на перемогу. І для мене, і моєї дружини, для нашої родини — це один зі способів, як ми можемо зробити свій внесок у перемогу. І це те, що нас обʼєднує, — ділиться засновник проекту Recovery Віктор Пінчук.
Команди лікарів мережі пройшли стажування в Латвії, де ознайомилися з досвідом роботи реабілітаційних центрів іноземних колег, протоколами та методиками. Також фахівці відвідали Мічиганський університет, де на базі департаменту анестезіології вивчали менеджмент болю.
Окрім Луцька, інноваційні реабілітаційні центри Recovery працюють у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпропетровщині (три заклади).
У центрах мережі реабілітаційну допомогу отримали вже 13 тис. захисників.
Раніше ми розповідали про відкриття центру Recovery у Хмельницькому.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.