Фото Unsplash Гарна та водночас зручна спідня білизна завжди може подарувати людині краще самопочуття та інколи навіть більшу впевненість у собі. Та що не менш важливо — вона завжди має бути також безпечною для здоров’я. Тому американське видання Huffpost поспілкувалось з лікарями, аби дізнатись, якими мають бути фасон та тканина у спідньої білизни, аби вона не нашкодила та не спровокувала виникнення захворювань. Якою має бути тканина спідньої білизни Уролог Скотт Міллер розповідає, що варто утримуватись від використання білизни з синтетичних матеріалів, які не пропускають повітря. Наприклад, це можуть бути нейлон чи атлас. Натомість акушер-гінеколог Андреа Брейден радить обирати спіднє, зокрема труси, з натуральних тканин як. Наприклад гарним варіантом стане бавовна, яка дає можливість повітрю циркулювати. Та водночас цей матеріал може утримувати забагато вологи під час підвищеного потовиділення, що може призвести до зростання бактерій та грибків. Тому найбільш ідеальний варіант — це поєднання бавовни та синтетичного волокна. Яким має бути фасон білизни Урологиня Фенва Мілхаус говорить, що насамперед варто зважати на те, який фасон білизни зручно носити конкретній особі. Важливо, щоб вона лише мала зручну посадку, не тиснула та не натирала. Та все ж таки якщо хочеться обрати щось максимально безпечне, то краще звернути увагу саме на вільний крій. Адже тісна білизна буде зменшувати циркуляцію повітря та збільшувати вологість, що може призвести до виникнення подразнень та дріжджових інфекцій. Також варто зменшити використання стрінгів до мінімуму, оскільки ця білизна тісно прилягає до тіла. За словами Андреа Брейдена, така білизна може збільшити ризик бактеріального вагінозу. Читати на тему Краса або здоров’я: чи безпечно носити стрінги та як правильно їх обрати Носиш стрінги щодня? А чи знаєш ти, чи безпечні вони для здоров’я? Дивись відповідь гінекологів у матеріалі. Сон та спідня білизна Фенва Мілхаус додає ще один важливий пункт — спати без білизни більш корисно, оскільки це дає повітрю вільно циркулювати біля інтимних місць, а також знизити вологість та зменшити подразнення шкіри. Незалежно від того, яким гендером себе визначаєш, часом заглядаєш у шафку та думаєш, чи не пора викинути другий стосик старого спіднього та скільки взагалі можна носити білизну. Читай, як зрозуміти, що час попрощатись зі старою білизною. Читати на тему Прати чи викидати? Як зрозуміти, що час попрощатись зі старою білизною Розповідаємо, чи існує строк придатності у білизни та коли її краще викинути. А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе. Теги: Здоров'я Якщо побачили помилку, виділіть її, будь ласка, та натисніть Ctrl + Enter
Читати на тему Краса або здоров’я: чи безпечно носити стрінги та як правильно їх обрати Носиш стрінги щодня? А чи знаєш ти, чи безпечні вони для здоров’я? Дивись відповідь гінекологів у матеріалі.
Читати на тему Прати чи викидати? Як зрозуміти, що час попрощатись зі старою білизною Розповідаємо, чи існує строк придатності у білизни та коли її краще викинути.