Серед тисяч страшних та виснажливих подій ми інколи забуваємо думати про базове — комунікацію з ветеранами. Чимала кількість з них, повернувшись у тил, не може комфортно спілкуватися з цивільними, розпочати діалог, чи відчуває до себе жаль від інших.
Аби військові ніколи не почувалися “зайвими” у суспільстві, варто вчитися правильної комунікації. Ці навички знадобилися б нам ще 10 років тому, однак з роками війни ця потреба росте і стає більш видимою.
Це той випадок, коли те, як спілкуватися з військовими, найкраще цивільним розкажуть самі військові. Це основна ідея нового проекту Слово найсильнішим.
Його започаткувала мережа реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY. Ідея в тому, щоб поранені воїни ділилися рекомендаціями щодо коректної комунікації з ними.
Аби цивільним було легше це все сприйняти, реальний досвід військових і їхні поради вирішили передати через фото.
Ростислав Приступа пішов до війська коли йому було 19. Він пройшов важкі бої в АТО. Повномасштабна війна застала його в Маріуполі. Там він зазнав важкого поранення. Був у полоні. А після реабілітації долучився до проекту для цивільних.
Не потрібно якось відокремлювати. Ми такі ж, як і всі люди, — ділиться ветеран.
Фото для проекту, який інсталювали на ВДНГ, робили фотографи Ліберови. На кожному стенді порада з комунікації. А за QR-кодами можна прочитати кожну історію воїна. Виставка триватиме два тижні.
Раніше ми ділилися, що болить ветеранам та як вони відгукуються про спілкування з цивільними.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.