Після 24 лютого багато українців змінили свої професії та роблять усе для своєї Батьківщини. Хтось став волонтером, а комусь стало сил приєднатись до лав ЗСУ.
Журналіст Павло Казарін також змінив рід діяльності під час повномасштабного вторгнення та розповів про військову службу і її складнощі.
Війна — це професія, і її теж треба вчитися.
За два чи три місяці це було б дуже амбіційно говорити, що вдалося перетворитися на професійного військового. Лише вчуся бути професійним військовим та робити все так, щоб побратимам не було за мене соромно.
Це вимагає роботи над собою, певних знань, досвіду. Намагаєшся звертати увагу на деталі та розумієш, що ціна помилки на війні може бути дуже високою: якщо не безпосередньо для тебе, то для тих, хто буде поруч.
У журналістиці іноді розплата за помилку може наставати згодом. А на війні найчастіше розплата настає моментально.
Одне з перших правил, коли потрапляєш у нове для себе оточення — це не лізти з порадами, яких ніхто не просить.
Тому якщо хтось просить поради, то завжди намагаюсь бути корисним.
Завжди дивувало, як хтось може підписатись на анонімні Telegram-канали.
Як можна довіряти інформації, коли ви не знаєте, хто саме вам її постачає?
Це так само, як довіряти пігулкам, про які ви не знаєте, хто їх виробив і що у них за склад. Тому важливо знати, звідки з’явилась та чи інша інформація і наскільки їй можна довіряти.
Нагадаємо, раніше військовий експерт Сергій Грабський пояснив, що може означати контрнаступ українських військ на Ізюмському напрямку.