Українські дрони-камікадзе вже вдало показують себе на фронті та нищать російських окупантів. Як працює дрон-камікадзе — розповіли військові 35-ї бригади. Скільки часу йде на підготовку одного дрона та які в них технічні характеристики — в матеріалі.
Створення дронів починається із замовлення деталей з-за кордону, потім військові та волонтери займаються збіркою. Кожен дрон обходиться в $300–500. Вони можуть нести озброєння та вибухівку вагою до 1 кг.
Дальність роботи дронів сягає 12 км. Українські дрони виявити складніше, ніж іранські, бо наші працюють на інших частотах та на них складно ставити пастки.
Наші дрони можуть літати дуже низько над землею, 1–5 м, що дає змогу підібратися до російських окупантів непоміченими та знищувати їх, — каже військовий на псевдо Гагарін.
Під час роботи у Вугледарі контакт із ворогом був у радіусі 400 м. Військові кажуть, що найкомфортнішою відстанню для роботи з дронами-камікадзе є 3–6 км.
Після розвідки, визначення координат, кількості техніки окупантів дрони приводять у бойову готовність та наводять на ціль. Українські дрони-камікадзе можуть наздогнати танк і вразити його. Швидкість дрона-камікадзе з боєприпасом може досягати 18 км/год.
Українські військові вже мають дрони-камікадзе, які здатні підіймати вагу до 3 кг. Їх тестують у бойових умовах. Під час атак визначають, що необхідно допрацювати. Це потрібно, щоб створити серійне виробництво.
Швидкість виробництва дронів пов’язана з поставками запчастин, які доводиться довго чекати з Європи та Китаю. Розробники та спеціалісти з виготовлення дронів контактують та діляться даними, щоб покращувати технічні характеристики.
Російські окупанти також мають дрони-камікадзе, ведеться боротьба між дронами. Українські військові вміють протидіяти та виявляти операторів дронів.
Раніше ми розповідали про характеристики українських дронів-камікадзе.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!