Майбутні покоління мусять знати всю правду про нинішню війну з Росією. Тому потрібно документувати та збирати всі експонати для виставок, музеїв та експозицій, переконані фахівці.
Артефактів щодня більшає, і в Збройних силах працюють над концепцією нового музею, де буде вся історія ЗСУ — з 1991 року й досьогодні.
Експозиція Сталеві полотна поєднала уламки російської військової техніки, знищеної нашими воїнами від початку повномасштабного вторгнення.
На кожній частині ворожої зброї художники та військові намалювали окремі сюжети війни.
Те, що прийшло до нас, за задумом ворога, вбити, завдяки роботі Збройних сил України та Силам оборони було знищено й набуло такого переродження, ставши основою для мистецьких робіт.
Про це розповідає військовослужбовець, працівник Національного музею історії України Богдан Скопненко.
На виставці можна побачити й уламки російських гелікоптерів з Гостомельського аеродрому, і фрагменти танків з Харківщини. Кожен експонат має докладний опис, а також фото й відео.
Цей проект — це теж зброя. Наша зброя в інформаційній війні проти агресора. Вона підтримуватиме Україну.
— Ця зброя буде використана проти нашого ворога, — зазначає керівник експедиційно-пошукової групи Національного університету оборони України Павло Нетьосов.
Навіть на війні українські захисники знаходять час для прекрасного. Це історія військового Олега Базилевича, який створює картини з попелу, глини та чорнозему.
Ще не підписаний(-а) на Telegram Вікон? Не зволікай, там ще більше цікавинок та ексклюзивної графіки!
Фото: Армія.Inform